EN

ÜRÜNLER

Anasayfa | ÜRÜNLER
APATOR Yük Ayırıcı

2004 yılından bugüne Türkiye Genel Temsilcisi ve Distribütörü olduğumuz, APATOR S.A., A.G. alçak gerilim, ARS serisi normal ve akım trafolu dikey sigortalı yük ayırıcı DSYA ve RBK serisi yatay sigortalı yük ayırıcıları, APATOR ELKOMTECH A.G. SCADA sistemi ve smart grid uygulamaları, NH bıçaklı sigortalar, pako şalterler, O.G. parafudrlar ve diğer şalt malzemeleri ile cam elyaf takviyeli polyester Tedaş Tip1 ve Tip 3 saha dağıtım box tipi panoları üreticisi olan, 1949 yılında kurulmuş olan bir Polonya firmasıdır.


RBK sigortalı yük ayırıcıları, üç fazlı alternatif akım devrelerinde elektrik dağıtımı ve kısa devrelere ve aşırı yüklere karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. RBK, serisi Avrupa'daki elektrik panoları ile ilgili elektriksel normları tümüyle karşılamaktadır ve IEC 60947-1, IEC 60947-3 standartlarına uygundur.

Sigortalı yük ayırıcılar, kabin için dağıtım sistemli uygulamalara uygun tasarlanmıştır. 

RBK sigortalı yük ayırıcılar, cam elyaf takviyeli, halojensiz ve alev geciktiricili termoplastik poliamidlerden üretilmektedir. Ek alev geciktirici, IEC 60695-11-10'a göre V2 yanmazlık sınıfı sağlar. Bu termoplastikler, ateşleme kaynağı çıkarıldıktan sonra V0 sınıfı termoplastiklerden daha uzun kendi kendine sönme süresine sahiptir. Ayrıca standartlarda yanmayan plastik parçaların damlamasına izin verilmektedir.